Neden Pino Mar?

Marmara’nın incisi Erdek ilçesine bağlı olan gözde tatil beldesi Düzler mevkiinde bulunan tesisimiz, çam ormanı içerisinde kendine ait koyu bulunan nadide bir bölgede yer almaktadır.

Tesisimiz kışın şömine yazın ise deniz ve güneşin keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz koşullarda, yaz-kış hizmet vermek ve deniz manzaralı evlerimizde doğanın tadına varabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir.

Tesisimizde toplam 9 adet ağaç , 5 adet taş evimiz bulunmaktadır. Evlerimiz tamamen doğal malzemeler kullanılarak inşa edilmiş,dış ve iç mobilyasında organik ahşap ürünler kullanılmıştır. Sağlık açısından da oldukça uygun dizayn edilmiş olan yapılarımızda kullanılan tüm organik malzemelerin sertifikaları mevcuttur. Evlerimizin inşaasının yapımı doğaya ve ekolojiye zarar vermeden tamamlanmıştır.

Deniz kenarında bir çam ormanının içine özenle kurulmuş hatta doğanın içinde kaybolmuş olan tesisimiz sağlık ve huzur içinde bir tatil için vazgeçilmezlerinizden olacaktır.

Özenle seçilmiş olan taze ve organik ürünler ile hazırlanarak kapaklı sunum tepsilerinde sunulacak olan kahvaltınızı tercihinize bağlı olarak dilerseniz verandanızda dilerseniz de deniz kenarında yapabileceğiniz tesisimiz,oda-kahvaltı hizmet vermektedir.

Tesisimizin içinde yer alan ala carte restaurantta Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunulmaktadır.

Tesisimize ait koyumuzda bulunan şezlong ve şemsiyelerden gün boyu ücretsiz olarak faydalanabilmeniz mümkündür.

Sizler için unutulmaz olmasını hedeflediğimiz tatilinizde tabii ki çocuklarımızı da unutmadık. Çocuklarımızın eğlenip keyifli vakit geçirebilmesi için tesisimizde ağaçların arasına kurulmuş doğal ahşap oyun ve eğlence alanları bulunmaktadır.

Pati dostu tesisimizde ,ailenizin değerli üyeleri patili dostlarımızı da tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız .

Size vaadimiz eşsiz güzellikte bir koyda ,çam ormanın içinde ,kuş sesleri eşliğinde muhteşem bir doğaya uyanıp ,görebileceğiniz en eşsiz gün doğumu ve gün batımı manzarasını izleyerek huzurun içinde keyifle zaman geçirebileceğiniz unutulmaz bir tatil keyfi .

Sizler ile birlikte bu rüyayı yaşayıp sizleri ağırlamaktan mutluluk ve onur duyarız .

REZERVASYON TALEBİ